top of page

Hakkımda

Mühendis, Şifacı, Yoga Öğretmeni, Astrolog

kapak-bukre_edited.jpg

1987 Bafra Doğumluyum. Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliğini bitirdikten sonra kurumsal firmalarda çevre mühendisi ve iş güvenliği uzmanı görevlerinde bulundum. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Yönetimi ve Uşak Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans bölümlerini bitirdim.

On sekiz yaşımda babamın vefatı ile kendimi hayatın anlamı ve amacı üzerine arayış içinde buldum. Küçük bir yerde doğup büyümenin vermiş olduğu kalıpları alışkanlıkları fark ettikçe asıl benin kim olduğunu tanımak için ruhsal farkındalık keşfine çıktım.

Yoga Stüdyosunda başlayan ve yoga yaptıkça değişen enerjimin yanında bir sürü spiritüel kitaplar okudum ve okumaya devam ediyorum. Hep gizemli olanın peşinden giderken aslında tamda asıl gizemin insan bedeni ve ruhu olduğunu keşfettim. Daha fazlasını öğrenmek ve evren ile BİR olmak istiyordum.

İsmi duyulmuş enerji çalışmalarının bir çoğuna katıldım lakin başka bir “ada” kanal olmak değil o zaman kendim kanal olmak istiyorum diye çıktığım yolda; bir gece facebooktan takip ettiğim ruhsal farkındalık rehberlerinden Alev Cedimağar’ ın hadi ilk eğitim için Fethiye’ye yazan postun altına istiyorum diye yazdım. O an ki zor şartlara rağmen nasılda evren benim için hazırlamıştı her şeyi. Büyük şanstı o kadar insanın arasından eğitim için geri dönülen birkaç kişiden olmak… Aldığım birebir net, doğru ve dengeli bilgilerin yanında harika dostluklarda kazandım. Bağımız hiç kopmadı aksine daha da güçlendi ve kendime doğru gittiğim her adımda; emin olduğum rehberim ile ilerledim ve ilerlemeye devam ediyorum dünya sahnesinde.

Bu eğitimden sonra Yaradanın Sonsuz Kaynağına ilahi olana yüksek benliğim ile bağlanmayı ve bunun üstüne  çalışma yapmayı öğrenmiş oldum. Yüce Yaradana Şükürler OLSUN. Ve her gün her saat ulaşabildiğim hatta düşüncelerimiz ile bağlantı kurup bana yol gösteren Alev Cedimağar’ a teşekkür ederim. Ruhuma; her anlamda dengeyi, Yüce Yaradandan istemeyi, nasıl eyleme geçileceğini, zor diye bir şeyin olmadığını, olan her şeyin benim ve bütünün hayrına olduğunu ince ince işledik beraber.

Bunun yanı sıra aldığım tüm eğitimler ve destekleyici kitaplar gerçek potansiyelim ve yapabileceklerim için beni emin adımlarla bir üst basamağa taşımaya devam ediyordu. Ben kendimde, bedenimde, ruhumda ve zihnimin derinliklerindekileri dönüşümü fark ettikçe bu şifa pratiğini herkes ile paylaşmak istedim.

Bunun yanı sıra gezegenlerin, evrenin gizemi de yükselen Akrep olarak; en derinindeki gizemi araştırma arzusu ile ruhun potansiyel varlığına düştü merakım ve astroloji eğitiminde temel ve orta eğitimimi Sevgi Alis Yıldırım’dan tamamladıktan sonra uzmanlık alanı olarak Reenkarnasyon Astrolojisinde eğitim almaya devam ediyorum. Aarad (Aenbi Reenkarnasyon ve Astroloji Araştırmaları derneğine, Aenbi ailesine üyeyim. 

İnsanın kendine giden yolculuğunda yoga, nefes, astroloji ya da şifa çalışmalarının hepsinin gittiği yol şuan ki dünya da var olan ayağı yere basan, karnı acıkan, sevinen, üzülen hatta kalbi kırılan insanın kendi özünü tanıma ve daha iyi bir insan daha iyi bir dünya için çabalaması. Yüce Yaradan Çabaya Aşıktır diye bir söz var. Ne kadar da doğru! Kendine giden yoldaki taşlardan bazen sekerek bazen de takılarak, anlayarak geçmek için çabalamak ve çalışmak gerekiyor. O yüzden bu yoldan geçmek istiyorsan  hadi birlikte şifalanalım.


Bükre Koç Bulut

Blog: Hakkımda
yoga_edited.jpg

Şifa Terapisi, Yoga ve Astroloji

Kendine Giden Yolu Birlikte Keşfedelim


Blog: Hizmetler
Astrology-Crystals

Doğum Haritası Analizi

Doğduğun yer, saat ve tarihte gökyüzünün fotoğrafını doğum haritanda görebilirsin. Doğum haritası analizi ile evrenin senin için hazırlamış olduğu, seni destekleyen tüm olasılıklar ve gerçek potansiyeline giden yol. Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Benden hizmet almanın size sağlayacağı faydaları öğrenmek için iletişime geçin.

Tarot-Cards-Pendulum

Solar Return (Güneş Dönüşü) Analizi

Transit Güneş'in doğum sırasındaki kendi (natal) pozisyonuyla kavuşumuna göre hesaplanan haritadır. Her yıl doğum gününüzden bir sonraki doğum gününüze kadar yaşanabilecek olayların analizini içerir. Hayatında bir yılda neler olacak? Öğrenmek için bana ulaşabilirsin.

Fortelling-Future-Pendulum

Astolojik Olarak Meslek Analizi

Potansiyelinize göre mesleğinizi/mesleklerinizi seçmek ve hayatınızı buna göre yönlendirmek için bana ulaşın.

İlahi Şifa

Şifa Terapisi

This is your Service Description. Use this space to explain this service in more detail.

bukre_edited.jpg

Yoga Özel Ders

Bu canlandırıcı yoga seansıyla bedeninizi uyandırın ve hizalayın. Ruh, beden ve zihnin muhteşem uyumu ile tanışın. Seansın sonunda rahat ve dengeli hissedeceksiniz.
Tüm malzemeler sağlanacaktır. 
Sunduğum hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bana ulaşın.

Blog: Instagram

RUH, BEDEN VE REENKARNASYON

Platon “Bilmek anımsamaktır.” demiş bunu ilk hocamdan duyduğumda Akrep doğam heyecanlandı. Evrenin sırrına vakıf olabilmek nasılda derin...

VENÜS

Güzel bakmak sevaptır. Bir insana, hayvana, bitkiye… Etrafına güzel bakmayı bilen kişi güzeli görür, onu çeker hayatına. Hayatı güzel...

AY ÇAKRASI, KALP ÇAKRASI

Gök ile yeri birleştiren çakra. Yer ile Gök- Zihin ile Beden. Ebeveynlerimiz ile ilişkimiz. Kendimize olan şefkatimiz. Ay çakrası 4....

HİSSET!

KÜÇÜCÜKTÜ! Bu evrende pekte yer kaplamıyordu öyle hissediyordu. Küçük bedeni ağır yükleri bile başarı ile kaldırıyordu, sert gelenleri...

Blog: Blog2

Bana Ulaşın

Yunusemre/Manisa

05304348290

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Blog: İletişim
bottom of page